درباره مستر ساند

مستر ساند یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌ها در حوزه کسب و کار سنتی در زمینه مانیتور خودرو، تجهیزات صوتی و آپشن خودرو است.

ولی این مجموعه در عرصه فعالیت مجازی یک کسب و کار نسبتا نوپا است که از سال 1398 وارد دنیای وب شده است.

مجموعه مستر ساند با بیش از 10 سال سابقه فعالیت مستمر یکی از برترین مجموعه‌ها در زمینه آپشن خودرو است که اکثر آپشنال این مجموعه مخصوص به خودروهای لاکچری و لوکس است و برای خودروهای ایرانی نیز موجود است.

فعالیت مستر ساند در دیجی‌کالا

گروه مستر ساند از سال 1398 در وب سایت دیجی‌کالا فعالیت رسمی خود را در این فروشگاه قدرتمند آغاز کرد و طی تلاش‌های بسیار همکاران مستر ساند، توانستیم در همه موارد 84 درصد رضایت مصرف کنندگان و مشتریان عزیز را جلب کنیم.

همچنین مجموعه ما با بیش از 10 سال تجربه حرفه ای در زمینه نصب انواع آپشن خودرو خارجی و ایرانی و فعالیت مستمر در وب سایت دیجی‌کالا و دریافت امتیازات بالا از مصرف‌کنندگان عزیز، در پلتفرم آنلاین شبکه فروش دیجیتال کشور نیز توانسته برندی حامی مصرف‌کننده باشد.

مستر ساند در دیجی کالا

خدمات مستر ساند

خدمات مستر ساند فقط به فروش محصولات آپشن خودرو محدود نمی‌گردد، بلکه در زمینه نصب انواع آپشن خودرو نیز فعالیت مستمری دارد و در زمینه آپشن خودرو خارجی توانسته جزو برترین‌های کشور عزیزمان ایران باشد.

البته این مهم نیز توجه کنیم که مجموعه ما فقط در زمینه آپشن و تجهیزات جانبی خودرو فعالیت ندارد و در سیستم صوتی و سیستم تصویری خودرو نیز فعالیت مستمری را داراست.

گارانتی دار خرید کن!

ما در این مجموعه تمامی محصولات آپشن خودرو و سایر موارد را با گارانتی و ضمانت نامه اصلی محصول به فروش میرسانیم، پس جای نگرانی از اصالت کالا نیست و با خیالی راحت خرید کنید.

ارسال کالا با چاشنی شتاب دهنده

در مستر ساند به هیچ عنوان نگران سرعت العمل ارسال نباشید، چون مسترساند محصولات ارسالی را در تهران زیر 3 ساعت و در شهرهایی به غیر از تهران کمتر از 72 ساعت تحویل میدهد و دلیل این سرعت العمل، چاشنی شتاب دهنده مستر ساند به محصولاتش است 🙂

خریدی با سلیقه شما

خریدی که با سلیقه شخص یکسان باشد دلچسب تر است 🙂

مستر ساند به کاربران و مصرف کنندگان عزیز 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تعویض را می‌دهد و این بدان معناست اگر محصولی را خریداری کردید و نپسندیدید میتوانید با رعایت اصول و قواعدی محصول را جایگزین محصولی جدید کنید.